Naturhouse - eksperci w redukacji żywieniowej
Logowanie dla franczyzobiorców
szukaj w serwisie:  

NATURHOUSE MINI

ZOSTAŃ SWOIM SZEFEMDLA KOGO?INWESTYCJAWSPARCIEOPINIE


MÓJ WŁASNY BIZNES


Nowy projekt – Naturhouse-mini to oferta skierowana do osób chcących otworzyć własny prywatny gabinet dietetyczny pod marką Naturhouse. Rozwiązanie to przewiduje możliwość otwarcia placówki na zasadzie franczyzy w mniejszych miastach do 20 tys. mieszkańców i prowadzenie działalności gospodarczej na zasadzie samozatrudnienia. Franczyzobiorca jest zatem jednocześnie dietetykiem pracującym w punkcie i osobą zarządzającą swoim biznesem. Takie rozwiązanie znacznie ogranicza koszty pracy. Decydując się na założenie firmy, której specyfika odpowiada naszemu wykształceniu, możemy realizować swoje plany zawodowe i być właścicielem dobrze prosperującego biznesu.


Otwórz własne Centrum Dietetyczne Naturhouse!


POBIERZ FOLDER INFORMACYJNY

DLA KOGO NH MINI TO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE?


dla osób przedsiębiorczych, dynamicznych

i zaangażowanych w wykonywaną pracę;


studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów kierunków tj. dietetyka,

technologia żywienia, medycyna, farmacja, biologia;


ludzi z pasją, którzy mają łatwość

w nawiązywaniu kontaktów z innym ludźmi.


 INWESTYCJA


wynajem lokalu

o powierzchni minimum 25 m²


przystosowanie lokalu zgodnie

ze standardami sieci Naturhouse

 

zakup pakietu startowego produktów

i narzędzi niezbędnych do uruchomienia działalności

 

roczna opłata licencyjna

w wysokości 2400 zł nettoPrzykładowa aranżacja lokalu:


(kliknij na obrazek, żeby powiększyć)
ZAPEWNIAMY


pomoc w wyborze odpowiedniej
lokalizacji punktu


bezpłatne kompleksowe

szkolenia


doradztwo w zakresie organizacji
lokalnych działań reklamowych

 

stałe

wsparcie marketingowe

Warto walczyć o swoje marzenia


mgr Magdalena Grabarska
dietetyk i franczyzobiorca NATURHOUSE mini w Nakle nad Notecią


Dlaczego zdecydowała się Pani na prowadzenie własnej placówki Naturhouse?

Od dawna marzyłam o otwarciu własnego Centrum Dietetycznego, chciałam wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie. Interesowałam się również naturalną suplementacją, która wspomaga proces odchudzania. Po wielu poszukiwaniach i rozmowach, natknęłam się na ofertę firmy Naturhouse i stwierdziłam, że jest to dla mnie idealna propozycja.


Jakie zalety ma praca w charakterze samozatrudnienia?

Przede wszystkim daje mi możliwość samorozwoju, duże poczucie satysfakcji, niezależności. Wiem, że tak naprawdę wszystko ode mnie zależy.


Jakich rad udzieliłaby Pani absolwentom dietetyki, którzy chcieliby odnieść sukces w zawodzie?

Warto walczyć o swoje marzenia i należy „wziąć ster we własne ręce”, bo naprawdę warto. Zdobytą wiedzę trzeba cały czas uzupełniać, aby jak najlepiej pomagać ludziom.Albo teraz, albo nigdy


mgr Karolina Chylińska
dietetyk i franczyzobiorca NATURHOUSE mini w Wieliczce


Dlaczego zdecydowała się Pani na prowadzenie własnej placówki Naturhouse?

Znam firmę Naturhouse bardzo dobrze. Zaczęłam w niej pracować jako dietetyczka w 2007 roku, gdy dopiero wchodziła na rynek Polski. Przez te wszystkie lata obserwowałam jak się rozwija, jak otwierają się nowe punkty, jak wchodzą do sprzedaży nowe suplementy i jak firma się zmienia. Już od dawna chciałam otworzyć swój własny oddział Naturhouse. Ale dopiero w zeszłym roku, po powrocie z urlopu macierzyńskiego podjęłam decyzję, że albo teraz albo nigdy. I tak w sierpniu 2014 roku otworzyłam NATURHOUSE mini w Wieliczce pod Krakowem.


Co jest dla Pani ważne w pracy dietetyka?

Najważniejsze jest zadowolenie klientów. Ważne jest, aby osoby, które przychodzą do mnie na konsultacje, oczywiście poza zgubieniem wagi i jej późniejszym utrzymaniem, nauczyły się jak się zdrowo odżywiać, aby poprawić jakość swojego życia, poprawić stan swojego zdrowia i całej swojej rodziny. Ogromną satysfakcję sprawia mi, jak osoby które odchudzam mówią, że dieta zmieniła ich życie na lepsze. Redukując nadmiar kilogramów, stały się szczęśliwsze, bardziej pewne siebie, często uniknęły poważnych kłopotów zdrowotnych.


Jako eksperci w reedukacji żywieniowej, pomagamy ludziom na całym świecie w walce z nadwagą. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów stwarzamy optymalne warunki dla każdego, kto pragnie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową wagę ciała.

Zobacz nas na youtube