Naturhouse - eksperci w redukacji żywieniowej
Logowanie dla franczyzobiorców
szukaj w serwisie:  

NASZA SIEĆ

O NATURHOUSEMEDIA O NASRANKINGI


Ponad 300 placówek Naturhouse w Polsce


Jesteśmy LIDEREM w odchudzaniu w Polsce. Nasza działalność została doceniona nie tylko w kraju, ale również na świecie.


Zostaliśmy dwukrotnie nagrodzeni Orłem Tygodnika Wprost - w 2016 i 2019 roku.  


Jedyna hiszpańska franczyza wśród 30 najlepszych na Świecie według Franchise Direct.


Zostaliśmy wyróżnieni w światowym rankingu TOP 100 Global Franchises 2015.


Znaleźliśmy się na 72 pozycji wśród najlepszych globalnych sieci franczyzowych.


Znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce Diamentów Forbesa 2014 w województwie łódzkim. Zajęliśmy 8 lokatę w kategorii firm o przychodach od 5 do 50 mln zł.

W rankingu firm franczyzowych sporządzonym w 2010 roku przez ProfitSystem i Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych opublikowanym w Dzienniku Gazecie Prawnej zajęliśmy I miejsce w branży aptek i art. zdrowotnych.

W światowym rankingu TOP 100 Global Franchises 2009 uplasowaliśmy się na 10 pozycji.
Firma NATURHOUSE wywodzi się z Hiszpanii, gdzie już od wielu lat jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki. Pierwszy punkt powstał w mieście Vitoria w roku 1992, a pierwszy poza granicami Hiszpanii, w Portugalii w 1999r.

W Polsce NATURHOUSE istnieje od kwietnia 2006. Pierwsze centrum powstało w Gdyni. Od razu zdobyło rzeszę zwolenników, nie tylko wśród klientów, którzy korzystali z naszych usług, ale także w świecie biznesu, gdyż firma oferuje możliwość otwarcia własnego Centrum Dietetycznego Naturhouse na zasadach franczyzy. 

Aktualnie w Polsce działa ponad 350 Centrów Dietetycznych Naturhouse. Nasza firma nadal dynamicznie się rozwija.

Naturhouse posiada swoje Centra w 32 krajach i liczy obecnie ponad 2300 oddziałów.

Kluczem do sukcesu NATURHOUSE jest wypracowany przez lata sposób działania i idealna organizacja.


Zobacz jak działa Naturhouse i co mówią o nas klienci


miejsce w światowym rankingu Top 100

Global Franchises 2015


Po raz kolejny nasza sieć znalazła się w setce najlepszych modeli franczyzowych światowego rankingu Top 100 Global Franchises. Jestemy czwartą hiszpańska siecią w zestawieniu.


Ranking przygotowywany przez Franchise Direct ujmuje szereg kryteriów, nie tylko finansowych czy wielkościowych. Badanie danego systemu obejmuje m.in. ilość jednostek, przychody, stabilność i wzrost, czas obecności na rynku, ekspansję i jasny plan działania. Ocenie podlegają również wsparcie, jakie Franczyzodawca daje Franczyzobiorcom i ich pracownikom, kwestie związane z ochroną środowiska czy społeczna odpowiedzialność biznesu.


Dzięki profesjonalizmowi i umiejętności dopasowania się do stale zmieniającego się rynku, działalność Naturhouse po raz kolejny została zauważona i doceniona jako wartościowy model biznesowy.


Zobacz ranking>>


 

 

miejsce w prestiżowym rankingu

Diamenty Forbesa 2014

 

Na początku każdego roku znaleźć można w mediach wiele plebiscytów i rankingów. Swoje zestawienie opublikował również miesięcznik "Forbes". Znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce firm z województwa łódzkiego.


Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności, przygotowany we współpracy z gwarantującym silną metodologię Bisnode Polska. Lista Diamentów Forbesa jest opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. O miejscu na liście decydują więc dane finansowe, a nie subiektywne odczucie jury. Metoda ta umożliwia także zmierzenie potencjału firmy.


W województwie łódzkim zidentyfikowanych zostało 115 firm - Diamentów Forbesa. Naturhouse Sp. z o.o. zdobyło 8 lokatę w kategorii małych firm (przychody od 5 do 50 mln zł) w tym województwie oraz 170 na liście ogólnopolskiej (spośród 1483 firm w tej kategorii).


Przyznanie nam Diamentu Forbesa poświadcza prężny i stabilny rozwój naszej firmy. Wyróżnienie to gwarantuje, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, a pomysł na biznes, jakim jest współpraca pod szyldem Naturhouse, to opłacalna inwestycja.

 

Zobacz ranking >>


 

 

miejsce w krajowym rankingu firm franczyzowych

w branży APTEKI/ART. ZDROWOTNE w roku 2010


Franczyza cieszy się coraz większym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. W 2010 roku Dziennik Gazeta Prawna postanowił sprawdzić, w którą sieć najlepiej zainwestować, która wymaga niewielkiego wkładu własnego i gwarantuje szybki zwrot pieniędzy oraz zyski.


Przebadano w sumie 151 sieci franczyzowych pod względem kosztu inwestycji, opłat dodatkowych, okresu zwrotu z inwestycji i warunków jakie musi spełniać przyszły franczyzobiorca. Pod uwagę wzięto rownież liczbę posiadanych jednostek własnych i franczyzowych.


Uzyskanie przez nas najwyższej punktacji zaświadcza, iż współpraca z nami jest nie tylko atrakcyjna dla franczyzobiorców, ale przede wszystkim jest idealnym pomysłem na biznes.


Zobacz pełny raport >>

 


 

miejsce w światowym rankingu Top 100

Global Franchises 2009


Barcelona, 14 stycznia 2010 - Naturhouse, lider na rynku wśród firm reedukacji żywieniowej i odżywiania, zajęło dziesiąte miejsce na liście The Top 100 Global Franchises Report 2009, sporządzonej przez międzynarodowy portal Franchise Direct (www.franquiciadirecta.com - strona hiszpańska), co daje nam pierwsze miejsce w klasyfikacji firm spoza Stanów Zjednoczonych, i dziesiąte na świecie wśród firm o najwyższym potencjale ekonomicznym zarówno w Hiszpanii jak i na całym świecie.


Raport, po zbadaniu tysięcy oddziałów franczyzy ma całym świecie, przedstawia klasyfikację firm, które charakteryzują się tym, że osiągnęły duży sukces. W ramach raportu kompleksowo i obiektywnie zbadano ich sytuację finansową, rozwój międzynarodowy, przychody, ilość punktów franczyzy oraz pozycję na rynku. Raport uwzględnia również takie elementy jak stopień zaangażowania w wykształcenie i wspomagania personelu, zdolności innowacyjne i wrażliwość na środowisko. Wszystkie analizowane firmy zostały ocenione pod kątem ich osiągnięć, a bez znaczenia była ich wielość lub kraj pochodzenia.

 

W roku 2009 ranking Top 100 zdominowany był przez sektor firm fast food; pierwsze dziewięć firm to McDonald's, Subway, 7-Eleven, International Hotel Group, Pizza Hut, KFC, Burger King, A&W Restaurants i Ace Hardware Corp, wszystkie one pochodzą ze Stanów Zjednoczonych; na dziesiątym miejscu, i na pierwszym wśród firm pochodzących spoza Stanów Zjednoczonych znajduje się Naturhouse.

 

Z punktu widzenia prezesa firmy Félixa Revuelta, to dziesiąte miejsce w światowym rankingu firm franczyzy oraz fakt, że jest to jedyna hiszpańska firma, wskazuje na „uznanie dla wysiłku włożonego we właściwe prowadzenie przedsiębiorstwa oraz zaangażowania i oparcia się na pracownikach i franczyzobiorcach przez ponad 20 lat, od otwarcia pierwszego sklepu w Vitoria; stanowi ponadto impuls do dalszego działania"


Zobacz ranking >>


Jako eksperci w reedukacji żywieniowej, pomagamy ludziom na całym świecie w walce z nadwagą. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów stwarzamy optymalne warunki dla każdego, kto pragnie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową wagę ciała.

Zobacz nas na youtube